Funkcie platformy

Firemná platforma je podobná operačnému systému vo webovom prevedení. Samotnú platformu tvorí iba malý základ v podobe správy užívateľov a aplikácií tretích strán.

Funkcie


Správa užívateľov

Správa užívateľov je veľmi jednoduchá, platforma podporuje jednoduchý a prehľadný systém skupín, do ktorých je možné užívateľov priraďovať.

Správa aplikácií

S platformou spravujete aplikácie tretích strán úplne jednoducho a práva máte pod svojou kontrolou.

Nastavenie vzhľadu

Platforma podporuje nastavenie svetlý/tmavý mód, nastavenie farebnej schémy a ponúka až 3 vzhľady používateľského rozhrania.

Funguje v mobile

Platforma je optimalizovaná pre použitie v mobilných zariadeniach.

Multi jazyčnosť

Platformu je možné lokalizovať do rôznych zahraničných jazykov s výnimkou arabských krajín.

Data pod kontrolou

Platformu môžete prevádzkovať na Vašom privátnom servery mimo siete internet.


WebOS platforma
Platforma ako webový operačný systém
Platforma funguje podobne ako operačný systém, avšak vo webovom prevedení. Základ platformy tvorí iba malý základ v podobne správy užívateľov a správy webových aplikácií tretích strán. Aplikácie je potrebné registrovať manuálne zadaním URL adresy. Toto riešenie umožňuje platforme spúšťať rôzne webové aplikácie optimalizované pre platformu na rôznych miestach a napísané pod rôznymi technológiami. Počet aplikácií nemá vplyv na výkon platformy a zároveň aplikácie nemajú priamy prístup do databázy platformy, avšak platforma ich posiela na základe užívateľských práv.

  • Aktualizácia
  • Rozhranie

Keďže sa jedná o webové aplikácie, tak aktualizácie sú veľmi jednoduché a bezpečné. Aktualizácie platformy nemajú priamy vplyv na aplikácie a zároveň aktualizácia nejakej aplikácie nemá vplyv na platformu a ďalšie aplikácie. Takže v prípade neočakávanej chyby v nejakej aplikácií bude platforma a jej ďalšie aplikácie fungovať bez problémov.

Platforma má unikátny koncept, ktorý zaručuje pohodlnú prácu s aplikáciami. Platforma spúšťa aplikácie v zabezpečenom kontexte webového prehliadača, čo znamená, že aplikácie sa spustia iba vtedy, keď si ich užívateľ vyžiada. Zároveň, keď užívateľ aplikáciu zavrie, tak sa jej zdroje opätovne uvoľnia. Mechanizmus spúšťania aplikácií funguje podobne, ako to poznáme z operačného systému Windows, MacOS alebo Linux.


Bezpečnosť
Bezpečnosť
Pri návrhu platformy sme mysleli aj na bezpečnosť. Platforma podporuje dvoj-úrovňové (2FA) zabezpečenie za pomoci One-time password (OTP), ktoré je vygenerované v mobilnej aplikácii od firmy Google, Microsoft, atď.. Avšak systém vieme prepojiť cez webové služby aj s ďalšími externými systémami, ktoré spravujú užívateľov.
Aplikácie tretích strán a bezpečnosť

Platforma komunikuje s aplikáciami na základe tokenizácie, t.j. platforma pri spustení aplikácie užívateľom vygeneruje špeciálny token, pomocou ktorého aplikácia následne komunikuje s platformou.


Aplikácie na mieru
Aplikácie na mieru
Každý väčší systém sa skladá z rôznych súčastí, ktoré sú vo firemnej platforme reprezentované ako aplikácie. Takýchto aplikácií Vám vieme vytvoriť desiatky a aplikácie prispôsobíme priamo Vašim potrebám na mieru. Tvoríme aplikácie rýchlo a kvalitne, náš tím odborníkov má bohaté a dlhoročné skúsenosti s tvorbou webových aplikácií. Ak máte tím vlastných vývojárov alebo dodávateľov, tak nie je problém do vývoja zapojiť aj ich a s tým Vám veľmi radi pomôžeme.
 Vytvorili sme rôzne aplikácie

Naša firma vytvorila už niekoľko desiatok aplikácií pre platformu, napríklad: Messenger, Files, Task manager, Kalendár, To-Do, Kľúčenka, Wiki, Poznámky, Zdieľanie súborov, HelpDesk, atď..


Prispôsobenie platformy
Prispôsobenie platformy
Systém je možné prispôsobiť podľa požiadaviek. Platforma podporuje až 3 vzhľady používateľského rozhrania, ktoré budete milovať. Užívatelia si môžu nastaviť farebnú schému a dokonca aj tmavý mód. Platforma podporuje aj ďalšie šikovné funkcie, ktoré vývojári vedia veľmi jednoducho zapracovať do aplikácií, medzi takéto funkcia patrí napríklad: notifikácie, zvuky, práca s oknami, hlásenie chýb priamo autorom aplikácií, atď.. 
 Špeciálne požiadavky

Naša firma dokáže prispôsobiť platformu aj veľmi špecifickým požiadavkám, ako napr. napojenie sa na externé databázu užívateľov alebo integrácie na nejaké existujúce systémy.


Technické parametre
Technické parametre
Nižšie Vám uvádzame minimálne nároky na prevádzkovanie platformy na privátnych serveroch. Platforma zvládne v základnom nastavení viac ako 500 konkurenčných užívateľov.
  • Doporučený OS: Linux (Debian, Ubuntu, CentOS)
  • Hardware: 1x CPU, 100 MB-RAM a 100 MB voľného miesta na disku
  • Databáza: PostgreSQL v10+
  • Beží na platforme Node.js / Total.js

Skvelá podpora
Skvelá podpora
Ponúkame Vám skvelú podporu pri riešení technických problémov a problémov s vývojom aplikácií. Náš profesionálny tím ľudí môžete kontaktovať prostredníctvom online chatu, HelpDesku alebo telefonicky. 
 Podpora pre vývoj aplikácií

Naša firma sa orientuje na vývoj open-source softvéru a vývojárom ponúkame kvalitné vývojové nástroje, ktoré dokážu vývoj aplikácií z rýchliť, skvalitniť a zefektívniť. Začnite aj Vy používať kvalitné slovenské technológie, ktoré sa používajú po celom svete